47 lichtstraten met doorvalbeveiliging PostNL

Amsterdam

Voor dit project hebben we bij PostNL in Amsterdam 47 nieuwe lichtstraten geplaatst met doorvalbeveiliging. De oude lichtstraten waren verouderd en voldeden niet meer aan de veiligheidsnormen. Na het verwijderen hebben we het dak opnieuw opgebouwd en veilige, strakke lichtstraten geplaatst.

  • Klant: PostNL

  • Project: Lichtstraat plaatsen

  • Plaats: Amsterdam

Wat is doorvalbeveiliging?

Doorvalbeveiliging voor lichtstraten kan op verschillende manieren worden uitgevoerd. Een veelgebruikte methode is het plaatsen van een hekwerk of reling rondom de lichtstraat. Ook kan er gekozen worden voor een glazen balustrade of een net.

Lichtstraten met doorvalbeveiliging bieden een aantal voordelen. Ze zorgen voor een veilige werkomgeving, en voorkomen dat mensen of voorwerpen door de lichtstraat vallen. Daarnaast kunnen ze ook een bijdrage leveren aan de veiligheid van kinderen.

Wij bieden meerdere soorten lichtstraten

Bij dit PostNL distributiecentrum heeft Lichtstraten.nl 47 lichtstraten gerenoveerd. De lichtstraten zijn voorzien van doorvalbeveiliging. Onze lichtstraten met doorvalbeveiliging zijn getest en voldoen aan de richtlijn NEN-EN 1991-1-1.

  • Type: 10 mm, 4 wandig
  • Materiaal: Polycarbonaat

  • Extra’s: Voorzien van doorvalbeveiliging

Soorten doorvalbeveiliging voor lichtstraten

Er zijn verschillende soorten doorvalbeveiliging voor lichtstraten verkrijgbaar. De meest voorkomende soorten zijn:

  • Hekwerk of reling: Dit is de meest eenvoudige en effectieve manier van doorvalbeveiliging. Hekwerken en relingen zijn verkrijgbaar in verschillende hoogtes en materialen.

  • Glazen balustrade: Een glazen balustrade is een elegante en moderne manier van doorvalbeveiliging. Glazen balustrades zijn verkrijgbaar in verschillende designs en materialen.

  • Net: Een net is een relatief goedkope manier van doorvalbeveiliging. Netten zijn verkrijgbaar in verschillende afmetingen en materialen.

Bij dit project was onze klant erg te spreken over de vlotte uitvoering en het resultaat.

Heico van Roekel – Eigenaar Lichtstraten.nl

Zij profiteren al van daglicht!

Beoordelingen

Feedback company 9/10 beoordeling

Google Reviews

Meer daglicht in uw bedrijfshal?

Heeft u interesse in een nieuwe lichtstraat of wilt u een lichtstraat laten vervangen? Neem contact met ons op! Wij geven u een gerichte prijs en meten de lichtstraat in.